Доброго дня!

 Дякуємо Вам, що завітали у світ українських мотивів!

Українська вишиванка стає неймовірно актуальна, тому ці унікальні вишиті сорочки ручної роботи набувають все більшого попиту. Недивно: цікавість суспільства до традицій і коріння народу нестримно зростає, як і попит на найколоритніший популярний символ України — ексклюзивну вишиванку.

 Наш інтернет-магазин дарує можливість купити вишиванку будь-якого розміру на будь-який смак і з будь-якими побажаннями,

 І зараз у Вас є кілька причин придбати авторську вишиванку на замовлення:

  1. Ексклюзивність 

 В нашому інтернет магазині Ви можете купити вишиванку яку ми виготовимо за Вашими розмірами, із врахуванням індивідуальних особливостей статури, доповнень і побажань. Така вишита сорочка буде помітно виділяти Вас з натовпу, несучи собою історію і культуру цілого народу.

  1. Екологічність матеріалів і думок автора при створенні одягу.

Одягти українську вишиванку — це дозволити своєму організму насолоджуватися натуральними тканинами, вільно дихати і не страждати від поганого теплообміну. Використовуючи домоткане полотно і чистий льон, ми піклуємося про Ваше здоров'я. Вишиванка на замовлення від Алли Руденко — це ще і дарунок, створений в гармонійній атмосфері і з теплими думками про його власника.

  1. Професіоналізм і майстерне виконання.

Вишиванки ручної роботи здавна вишивались майстринями, що знають про вишивку не з чуток. Тому і зараз автори прагнуть дотримуватися традиційних канонів цього тонкого мистецтва ручної роботи, представляючи на Ваш суд виключно досконалі текстильні твори.

4. Український оберіг.

Сучасну людину вишиванка захищає від злого ока та не добрих думок, оскільки з давніх давен на сорочках вишивали орнаменти які складалися із символів які відштовхували хвороби, негатив і пристріт, а також притягали позитивну енергію.

5. Дань тенденціям стилю.

Автор вишиванок враховує сучасні віяння моди, проте зберігає відданість класичному стилю. Якщо Ви побажаєте купити вишиванку від майстрині, то зможете внести до її створення трендові деталі, щоб відповідати як традиційним смакам, так і духу нового часу.

 Скористайтеся нашею пропозицією купити вишиванку — і українські мотиви заграють на Вашому одязі яскравими фарбами!